Setkání se správní radou SenzionuV pátek 16.10.2015 proběhlo úvodní setkání nájemníků se správní radou Senzionu. Správní radu tvoří zástupci společnosti SHM Investice ze Šumperku, a to pan Pavel Holubář, ředitel SHM a zakladatel Senzionu, paní Jana Valová, personální manažerka SHM a pan Petr Kuba, ekonom společnosti.
Seniorky Senzionu dopoledne společně napekly slané i sladké pečivo a naše hobby kuchyně tak prošla další zatěžkávací zkouškou. Společenská místnost byla připravena a nezbývalo nic jiného než se těšit na odpoledne.


Na samotném setkání představil pan Holubář aktivity své šumperské společnosti SHM, jejíž hlavní čiností je příprava PVD povlaků pro různé průmyslové aplikace. Hovořil také o své motivaci pro založení Senzionu a vysvětlil jeho základní principy. Poté následovalo krátké představení dalších dvou členů správní rady a diskuze týkající se samotného provozu Senzionu. Přestože se jednalo ve své podstatě o formální  setkání, panovala mezi všemi pohodová atmosféra a zábava se protáhla až do pozdních nočních hodin. …a nechyběly ani tanečky:-)