Den otevřených dveří SenzionuV sobotu 18. června se v Senzionu konal již druhý Den otevřených dveří.

Cílem akce bylo ukázat, že nejen domovy důchodců nebo domovy pro seniory, ale i moderní nájemní bydlení v bezpečném areálu, může být velmi atraktivní variantou života pro aktivní seniory.

Po loňském ročníku, kdy se u nás dveře „netrhly“ a Senzion obhlédlo kolem pěti set návštěvníků, jsme letos nic podobného neočekávali, a tak nás skutečnost mile překvapila.

Za nádherného počasí Senzionem v sobotu prošlo kolem 250 návštěvníků z různých koutů Moravy i Čech. Prohlédli si společné prostory, jednotlivé byty a měli jedinečnou možnost vychutnat si příjemnou a uklidňující atmosféru naší rozlehlé zahrady.

Návštěvníci získali mnoho informací o podmínkách bydlení, včetně cen a zkušeností našich seniorů, kteří zde bydlí od loňského roku, kdy se Senzion otevřel. Vážným zájemcům se naskytla příležitost navštívit již obydlené byty, kam je pozvali jejich nájemníci. Mohli tak nalézt inspiraci pro vybavení svých nových budoucích domovů.

Do organizace Dne otevřených dveří se zapojili i samotní nájemníci Senzionu a návštěvníci si mohli pochutnat na skvělých palačinkách, kterých naše seniorky připravily více než stovku. V režii nájemníků byla také mixáž hudby, která podkreslovala příjemnou atmosféru tohoto dne a také sestřih fotografií ze života nájemníků, který se promítal ve společenské místnosti.

Pro ty, co nestihli návštěvu během sobotní akce, nabízíme samozřejmě možnost individuální prohlídky po předchozí domluvě s vedením Senzionu.

Děkujeme, že jste si přišli podívat a těšíme se na shledanou.

Váš Senzion

DSCF1590DSCF1589DSCF1596