Advent v SenzionuSešel se rok s rokem a máme opět adventní čas a s ním dobu, kdy se lidé více scházejí k přátelským setkáním nebo jen aby si zazpívali vánoční koledy. I my jsme tento zvyk přijali.

Ve středu 14. prosince se sešli nájemníci Senzionu se správní radou SHM na předvánočním večírku. Před tím jsme v naší společné kuchyni upekli cukroví. Každý přiložil ruku k dílu podle svých možností, někteří louskali ořechy, někteří pekli a jiní zdobili vánoční cukroví. Do krásně vyzdobené společenské místnosti se všichni už velmi těšili. Uplynulý rok zhodnotil jak RNDr. Pavel Holubář, ředitel SHM a zakladatel Senzionu, tak také samotní nájemníci. Večer plynul v příjemné náladě a zábava probíhala do nočních hodin.

V pátek 16. prosince přišla na Senzion dechovka z Postřelmova.  Muzikanti hráli nájemníkům již v minulém roce, ale tentokrát nám počasí přálo. Nájemníci dostali texty a téměř všichni se zapojili do zpěvu a vydatně muzikanty podporovali. Všechny známé i méně známé koledy se nesly do širokého okolí. Moc děkujeme dechovce z Postřelmova za krásný večer.