Nájemní bydlení pro seniory

V rámci Senzionu nabízíme dlouhodobý nájem v 16  jednopokojových a 12 dvoupokojových bytech. Dvoupokojové byty mohou být určeny pro manželské páry nebo pro přátelské páry.

Každý byt má svou předsíň s vestavnou skříní, bezbariérovou koupelnu a kuchyňský kout vybavený spotřebiči. Použité materiály jsou ve všech bytech jednotné.

Komplex tvoří čtyři samostatné budovy, které mezi sebou vytváří bezpečnou klidovou zónu s parkovou úpravou o ploše 1200 m2.

Z celkového počtu 28 bytů se v patře nachází 5; ty mají k dispozici balkón a jsou dostupné výtahem. Ostatní byty jsou přístupné z centrálního parku, který je určen k relaxaci a zajišťuje tak dostatečné soukromí.

Byty si nájemníci vybavují vlastním nábytkem, výjimkou jsou ale jednopokojové apartmány č. 26 a 27, a také dvoupokojový apartmán č. 28, které jsme plně vybavili nábytkem. Pokud jsou tyto apartmány volné, jsou nabízeny také ke krátkodobému nájmu pro rodinné příslušníky či návštěvy nájemníků Senzionu.

 

Společné prostory Senzionu

II. NP

Za společné prostory považujeme především společenskou místnost s krbem o rozloze 110 m2, kde si každý senior může pořádat vlastní oslavu či vymyslet vlastní aktivitu. Zde se budou konat i volnočasové aktivity v rámci služeb Senzionu.senzion_spolecenska_mistnost

Na společenskou místnost navazuje kuchyňka, ve které lze připravovat pokrmy buď na samotnou oslavu, nebo v rámci společné aktivity.senzion_hobby_kuchyn_a

Na společenskou místnost navazují dvě terasy určené pro posezení.senzion_spolecna_terasa

I.NP

V přízemí je kavárnička s malou kuchyňkou, kde si lze připravit horké a studené nápoje a přinést si drobné občerstvení. Navazuje přízemní terasa s posezením, umístěná směrem do centrálního parku.senzion_kavarna_2

V přízemí se dále nacházejí prostory pro personál: kancelář pro manažera Senzionu a šatna personálu se sociálním zázemím.

Mezi technické místnosti patří sklad kol a vozíků, sklad sezónního ošacení, prádelna a sušárna, hobby dílna.

Klimatizovaná místnost pro pohybové aktivity (cvičební stroje).senzion_cvicebna

 

Okolí Senzionu

Senzion se nachází na pozemku o rozloze 15 000 m2, z něhož je zastavěná plocha 4 140 m2. Kolem tedy zbývá dostatečně veliký prostor na venkovní aktivity. Pozemek má parkovou úpravu s možností posezení v přírodě s výhledem na panorama Jeseníků. Na pozemku je vyčleněn prostor pro individuální malé zahrádky.

 

V areálu je k dispozici parkoviště s 27 parkovacími stáními pro obyvatele Senzionu, ale i pro jejich návštěvy.

Orientační plán Senzionu ke stažení

Orientační plán Senzionu